Hakkımızda

“Kalite ve Güvene Atılan Güçlü İmza” Sloganını 10 yıldan beribaşarıyla temsil eden ve bu bayrağı daha da yükselten, bölgesinin en güçlü alüminyum giydirme cephe firmalarından biri haline gelen, profesyonel ekibi ve modern makine parkuru ile yapı ve inşaat sektörüne alüminyum giydirme cephe ve alüminyum doğrama işlerini başarıyla tamamlayan ve her aldığı projeyi güvenle teslim eden Oğuz Cephe Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, adeta bir gelenek yaratmışçasına aldığı her yeni işe bir sanat eseri gibi bakıyor. Aldığı tüm projeleri başarıyla tamamlayan, kalitesi ve profesyonel iş gücünü estetik çözümle bir terzi gibi işleyen ve her geçen gün hanesine yeni başarılar ekleyen firma, başarı grafiğini yükseklere taşıyor. Türkiye’nin her bölgesinde çok önemli projelerin tartışmasız aranan çözüm üreten markası haline gelen Oğuz Cephe Alüminyum Giydirme Cephe sistemleri kısa zamanda büyük başarılara imza atmış ve üretimde göstermiş olduğu titizlikle geleceğe güvenle bakan bir yapıya dönüşmüştür. Bütün bu başarıların arkasındaki bilgiyi, birikimi ve emeğin olduğu yapılan başarılı çalışmalarla birer eser haline gelmiştir.

Alüminyum Korkuluk

Aliminyum korkuluk hava şartları, ısı, nem gibi doğal etkilerle oluşan korozyona karşı dayanıklı, boya ve bakım gerektirmeyen materyalden özel olarak üretilir. Modern mimarinin vazgeçilmez  unsurlarından


Alüminyum Cam Korkuluklar

Alüminyum Cam korkuluklar sayesinde balkon manzaranızdan ödün vermeden modern görünüşüyle  güvenliginizi sağlayabilirsiniz.


Alüminyum Doğrama

Alüminyum, inşaatlarda çok kullanılan bir metaldir. Özellikle, kapı, pencere, giydirme cephe gibi uygulamalarda, sağlamlığı, dayanıklılığı ve estetik yönden üstün özellikleri nedeniyle tercih sebebidir. 

Alüminyum Kompozit Panel

Alüminyum Kompozit Panel özellikle yapı sektöründe kullanılan bir ürün olmasına karşın, dekorasyon ve reklam gibi daha pek çok alanda da tercih edilen, kolay uygulama özelliği, ekonomik fiyatları, modern görünümü ve hafif yapısı ile hem ergonomik hem de sayısız avantajı bir arada barındıran özel bir üründür.

Şeffaf Çatı Sistemleri

Güneş ışınlarından daha fazla yararlanarak ferah ve aydınlık bir ortam saglamak için yapılan sistemlerdir